З березня по травень 2019 року майже 4 тисячі медиків отримали безкоштовні ліцензії від BMJ. У топ-п’ятірку регіонів – чемпіонів по кількості медиків, які навчаються на платформі – увійшли Донецька (319 зареєстрованих лікарів), Дніпропетровська (299), Київська (311), Тернопільська (266) та Житомирська (216) області. Найменш активними виявилися Миколаївська (38), Луганська (57), Чернігівська (77), Сумська (90) та Кіровоградська (96) області.
Користувачам платформи доступні два навчальні ресурси: «Кращі практики BMJ» та «Навчання з BMJ».
Ресурс «Навчання з BMJ» дозволяє лікарю навчитися обирати правильну стратегію діагностики та лікування. Кожен модуль містить питання для самооцінки, попередню та повторну оцінку знань. Після завершення лікарі отримують відповідний сертифікат, у якому зазначено рівень прогресу (у відсотковому значенні) у вивченні конкретної теми.
Онлайн-ресурси пропонують лікарям більше 1000 тем, перекладених українською мовою. Водночас медики можуть обирати і англомовні курси. Варто відзначити інтерес лікарів до англомовного контенту платформи. 38% матеріалу ресурсу «Кращі практики BMJ» учасники проходили англійською мовою.
Впродовж періоду березень – травень 2019, лікарі України пройшли близько 20 тисяч навчальних модулів. Серед тем, що користувалися найбільшою популярністю, - «Анафілаксія: керівництво з ведення випадків», «Кір: діагностика та ведення випадків», «Інсульт: диференціальна діагностика», «Лихоманка у дітей до 5 років: практична реалізація рекомендацій NICE», «Імунізація дітей».
У планах партнерів Міністерства охорони здоров’я України - Британського медичного журналу - запровадження нових доповнень, що мають стимулювати активне навчання лікарів на платформі, а саме: викладення тематичних подкастів на запит активних користувачів платформи та винагородження лікарів – чемпіонів навчання.
Окрім цього, сертифікати про завершені курси BMJ є підставою до зарахування балів безперервного професійного розвитку, які кожен лікар набирає протягом року для успішного проходження атестації.