Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних облдержадміністрації).

НАКАЗ № 2697 від 02 грудня 2022 року "Про набори даних Вінницької обласної військової адміністрації, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних "

НАКАЗ № 2698 від 02 грудня 2022 року "Про проведення інформаційного аудиту наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних у 2022 році "

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА про результати проведеного трискладового тесту публічної інформації у формі відкритих даних Вінницької обласної військової адміністрації.