Начальник ОВА Сергій Борзов

Діти мають харчуватися якісно і безпечно! Про це йшлося під час онлайн наради з питань упровадження реформи шкільного харчування, яка відбулась за участю Першої леді Олени Зеленської. 

Президент України Володимир Зеленський та учасники наради

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з питань протиповітряного захисту критичної інфраструктури та функціонування енергетичної системи Харківської області.

Начальник ОВА Сергій Борзов та учасники зустрічі

Під час зустрічі з представниками 120 бригади територіальної оборони ЗСУ Романом Ковальським та  Сергієм Якубовським Начальник ОВА Сергій Борзов підтримав спільний проект 120 бригади та територіальних громад про створення центрів рекрутингу  в Гайсинському, Жмеринському, Могилів-Подільському, Тульчинському та Хмільницькому районах.

учасники онлайн-зустрічі

Українська та угорська делегації високого рівня провели онлайн-зустріч, на якій обговорили шляхи розв’язання основних питань двостороннього порядку денного. 

Начальник ОВА Сергій Борзов, народна депутатка України, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики Комітету ВРУ з питань молоді і спорту Ірина Борзова та учасники заходу

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов разом з народною депутаткою України, головою підкомітету з питань державної молодіжної політики Комітету ВРУ з питань молоді і спорту Іриною Борзовою привітали переможців і призерів чемпіонату України з таїландського боксу «Муей Тай», який мала честь приймати Вінниччина з 4 по 7 квітня.

Сторінка 1 із 298