Члени Громадської ради під час засідання

На черговому засіданні правління члени Громадської ради при облдержадміністрації обговорили можливі кандидатури для подання на нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною», яке відбудеться до Дня Незалежності України.

головна сторінка сайту Влонтерської Платформи

Волонтерство — це добровільна безоплатна суспільно корисна діяльність, спрямована на вирішення або пом’якшення соціальних проблем. Волонтери вкладають свій час, зусилля й талант для того, аби зробити світ кращим.

Учасники пресконференції «Створюємо місцеві рішення разом: результати діяльності коаліції «Вінниччина 1325»

Результати моніторингу представлено 28 лютого під час пресконференції «Створюємо місцеві рішення разом: результати діяльності коаліції «Вінниччина 1325» станом на лютий 2024 року.

Спільне фото учасників заходу

Воркшоп для представників інститутів громадського суспільства Вінниччини пройшов сьогодні  в Офіційному медіацентрі Вінницької обласної військової адміністрації.

Фото засідання Громадської ради

Учора, 8 лютого, під час чергового засідання правління члени Громадської ради опрацювали проєкт Плану роботи Громадської ради при облдержадміністрації на 2024 рік, включивши до нього попередньо надані комітетами пропозиції та взявши до уваги зауваження.

учасники та учасниці воркшопу в медіацентрі

Сьогодні в офіційному медіацентрі Вінницької обласної військової адміністрації відбувся тренінговий семінар для інститутів громадянського суспільства. Це - перший воркшоп із серії «Розвиток громад через спроможні організації».

учасники форуму

До Міжнародного Дня волонтера на Вінниччині відбувся ветеранський волонтерський форум «Волонтери – люди доброї волі». Організували  захід обласна організація ветеранів України спільно з обласною універсальною науковою бібліотекою імені В. Отамановського.

 Представлення проєкт обласного бюджету на 2024 рік

На спільному засіданні Громадської ради при облдержадміністрації та Громадської ради при обласній Раді були представлені проєкт обласного бюджету на 2024 рік та проєкт Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на наступний рік.

засідання Громадської ради при облдержадміністрації

У пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації відбулось чергове засідання правління Громадської ради при облдержадміністрації.

люди в залі

Про дорадництво в аграрній сфері та важливість національно-патріотичного виховання дітей та молоді говорили члени Громадської ради при облдержадміністрації під час чергового засідання правління.

Для новостворених інститутів громадського суспільства, які потребують менторської підтримки, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА провів воркшоп «Станьмо лідерами змін».

Сьогодні, 18 липня, у актовій залі Комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» відбулись урочисті заходи з нагоди першої річниці створення Вінницького полку Бойового Братерства України.

Сьогодні, 18 липня, у філії Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського відбувся круглий стіл «Медична гуманітарна допомога в реаліях війни: співпраця з благодійними та громадськими організаціями».

Сьогодні, 27 червня, до 27-ї річниці прийняття Конституції України у філії Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Валентина Отамановського відбувся круглий стіл «Конституція України: від витоків до сьогодення».

Напрацювати практичні заходи і кроки для співпраці влади і громади Вінниччини задля посилення підтримки Збройних Сил України, інших силових структур, підрозділів територіальної оборони, внутрішньо переміщених осіб, найбільш вразливих, незахищених верств населення, а також для активізації національно-патріотичного виховання дітей та молоді – головна мета проєкту.

Сторінка 1 із 10