Повне та скорочене найменування суб'єкта господарювання: Приватне підприємство «Тартацька мрія». (ПП «Тартацька Мрія»)
Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ – 36638967
Місце знаходження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання – 23108, Вінницька обл., Жмеринський район, с. Тартак, вул. Гайдара, 57, Е-mail:
Місцезнаходження об'єкта/промислового майданчика – Вінницька обл., Жмеринський район, с. Тартак, вул. Гайдара, 57.
Мета отримання дозволу – визначення та регулювання викидів забруднюючих речовин (ЗР), які потрапляють в атмосферу при експлуатації технологічного обладнання, на отримання дозволу на викиди ЗР для існуючого об’єкту.
Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля (ОВД), в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля – не підлягає оцінці впливу на довкілля.
Загальний опис об'єкта (опис виробництв та технологічного устаткування) – Основний Код КВЕД 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.
На промисловому майданчику відбувається приймання, очищення, сушка, тимчасове зберігання та відвантаження зерна. Приймання зерна відбувається до завальних ям у кількості (2 шт.), вологе зерно за потреби може тимчасово зберігатися у силосах вологого зерна (2 шт.). Для чистки зерна на майданчику використовуються сепаратор, аспіроване від сепаратора повітря проходить очищення у циклоні (1 шт.). Зерно направляється до сушарки, паливом яких є лузга соняшника, далі спрямовується до зерноскладів (3 шт.) та відвантажується на автотранспорт. Наявний резервуар для зберігання дизельного палива та паливно-роздавальна колонка.
На майданчику також встановлено допоміжне, технологічне обладнання: твердопаливний котел NEUS і дві грубки для опалювання адміністративних приміщення, паливом яких є дрова.
Відомості щодо видів та обсягів викидів – Від джерел викиду в атмосферне повітря надходять такі основні забруднюючі речовини: оксиди азоту (у перерахунку на діоксид азоту [NO + NO2]) – 0,0097 т/рік, вуглецю оксид – 0,357256 т/рік, діоксид сірки – 0,012132 т/рік, речовини у вигляді твердих суспендованих частинок – 0,295301 т/рік, НМЛОС – 0,011138 т/рік, діоксид вуглецю – 20,13145 т/рік, азоту(1) оксид (N2O) – 0,000862 т/рік, метан – 0,001199 т/рік
Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання – На підприємстві відсутні виробництва та устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.
Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання – Не передбачені. Викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства не перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розробляються.
Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів – Заходи не передбачені.
Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству – Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам законодавства.
Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди- Вінницька ОВА за адресою Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. (0432) 32-25-35, 32-35-35, email:
Строки подання зауважень та пропозицій – протягом 30 календарних днів з моменту виходу повідомлення.