З 30 червня по 3 липня в місті Оргіїв (Республіка Молдова) відбувся шостий чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації серед юнаків і дівчат  від 14 до 16 років. В складі збірної команди України в змаганнях взяли участь вихованці Вінницької МДЮСШ № 2.

Вінницькі радіоспортсмени гідно виступили на цих змаганнях та здобули 7 золотих, 1 срібну та 3 бронзові медалі.

Так, Гнатюк Олексій (категорія Ч14) став чемпіоном світу в індивідуальному заліку та дворазовим чемпіоном в командному заліку, до свого медального доробку він додав ще й особисту бронзову нагороду.

В тій же віковій категорії 4 медалі виборов Богуславський Олександр (2 золота в командному заліку, по одній срібній та бронзовій в індивідуальному).

Підтримала успішний виступ хлопців і Кіча Марія (Ж14), яка разом з іншими дівчатами по збірній стала дворазовою чемпіонкою світу та здобула особисту бронзову медаль.

Підготували спортсменів тренери МДЮСШ №2 Зеленський Сергій та Войцехівський Богдан.