Медицина

учасники заходу

На Вінниччині покращують медичну допомогу хворим із серцево-судинною патологією

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у дводенній конференції за підсумками реалізації спільного зі Світовим банком проєкту Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». 

Зображення посібника з написом "посібник Програми медичних гарантій 2024"

У НСЗУ нагадують про посібник Програми медичних гарантій 2024

На сторінках посібника ви знайдете оновлену інформацію про особливості Програми медичних гарантій, підходи щодо формування пакетів медичних послуг, а також тарифи, методи оплати та багато іншої корисної інформації.

Учасники зустрічі

На Вінниччині обговорили напрями можливої співпраці з французькою агенцією «Expertise France»

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна та її заступниця Тетяна Бондаренко зустрілися із менеджером проєкту Expertise France Артуром Ланглуа.

Представники профільних служб під час навчань

На Вінниччині відбулись спільні навчання українських та польських рятувальників

Понад 100 рятувальників взяли участь у проведенні пожежно-тактичних навчань спільно з пошуково-рятувальною групою Добровільної пожежної дружини Валбжих (Республіка Польща) та медичної рятувальної групи Польського Червоного Хреста.

діти під час майстер-класу

У Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні влаштували свято для маленьких пацієнтів

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей лікарі Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні  спільно із «Школою Супергероїв» організували для дітей різноманітні майстер-класи. Зокрема, родзинкою заходу став концерт від учнів, які навчаються у міських школах мистецтв. 

Медичні працівники

На Вінниччині відзначили працівників екстреної медичної допомоги з нагоди професійного свята

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов та народна депутатка України Ірина Борзова привітали медиків з нагоди професійного свята - Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги.

Медичні працівники

На Вінниччині відзначили працівників екстреної медичної допомоги з нагоди професійного свята

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов та народна депутатка України Ірина Борзова привітали медиків з нагоди професійного свята - Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги.

електромобілі

Трьом Центрам первинної медико-санітарної допомоги Вінниччини передали сучасні електромобілі від МОЗ України

Відтепер лікарі Центрів первинної медико-санітарної допомоги в Тульчинській, Уланівській та Барській громадах будуть більш мобільними і зможуть значно швидше надавати допомогу пацієнтам.

Начальник ОВА Сергій Борзов та учасник заходу

На Вінниччині завершено реконструкцію першої черги Опікового центру обласної лікарні ім. М.І. Пирогова

Першу чергу реконструкції Клінічного центру термічної травми і пластичної хірургії обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова завершено. Сьогодні Начальник ОВА Сергій  Борзов оглянув оновлений Центр.

Студенти медуніверситету в залі

На Вінниччині готують фахівців з медичної психології, які зможуть поповнити мультидисциплінарні команди лікувальних закладів

На сьогодні практична медицина потребує кваліфікованих медичних психологів, однак, досі актуальним залишається питання кадрового забезпечення.

учасники відкриття Центру менеджменту болю

Центр менеджменту болю запрацював у Подільському регіональному центрі онкології

Як повідомили у Департаменті охорони здоров'я і реабілітації ОВА, Центр функціонуватиме у хірургічному корпусі ПРЦО. Для ефективної роботи створено окрему палату на два ліжка, а також забезпечено усім необхідним устаткуванням. Обладнано інклюзивний санвузол та влаштовано підйомник. 

Сторінка 1 із 12