Спорт

Нагороди

7 кращих команд представлять Вінниччину на заключному етапі «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Протягом кількох тижнів юні спортсмени виборювали першість області у п’яти видах спорту – футзалі, волейболі, баскетболі, черліденгу та спортивному орієнтуванні.

учасники щорічного велопробігу “Шануємо пам’ять захисників України”

На Вінниччині зустріли учасників щорічного велопробігу “Шануємо пам’ять захисників України”

Цього року команда учасників-ветеранів подолає понад 1000 км. Маршрут проходить від Ужгорода до Києва через міста Стрий, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Житомир, Білу Церкву, Бородянку, Димер, Гостомель, Бучу, Ірпінь, Лютіж, Вишгород і фінальна точка — столиця. У кожному місті на етапі приєднання нових учасників проходять урочистості.

команда переможців

На Вінниччині визначили переможців обласних змагань зі спортивного орієнтування проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Команда «Бурундуки» Вінницького ліцею №27 перемогла в обласному етапі проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». 

заставка до відео

На Вінниччині провели обласні змагання з футзалу та черліденгу проекту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Масштабні спортивні змагання проходять з ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Свою майстерність продемонстрували 14 кращих команд регіону.

напис анонс "Активні парки - забіг Вінниччина" та люди на фоні

Спорт для всіх! Бажаючі можуть взяти участь у фізкультурно-оздоровчому заході «Активні парки - Забіг Вінниччина»

25 травня у Вінниці відбудеться фізкультурно-оздоровчий захід «Активні парки - Забіг Вінниччина». Його проведе державна установа «Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

учасники змагань

Команда "Антарктичний крячок" представлятиме Вінниччину у V етапі «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Команда юнаків з баскетболу "Антарктичний крячок" Барського ліцею №4 - переможець обласного етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». 

команда переможців змагань

«Сосонські Рисі» - переможці з волейболу IV етапу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Юні спортсменки перемогли в обласному рівні змагань з волейболу, які вчора відбулися на базі СК «Здоров’я». На майданчику свою майстерність продемонстрували 7 кращих дівочих команд нашої області. Мотивація від тренерів і підтримка вболівальників додали енергії і впевненості спортсменкам. 

Начальник ОВА Сергій Борзов та команда переможців у змаганнях з волейболу серед юнаків «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

На Вінниччині визначено переможців у змаганнях з волейболу серед юнаків в межах проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Начальник ОВА Сергій Борзов привітав команду «Лисиці» з Бершадського ліцею з перемогою у змаганнях з волейболу серед юнаків IV етапу проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».

Начальник ОВА Сергій Борзов та юнацькі команди з волейболу, які беруть участь обласному етапі проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»|

На Вінниччині стартував обласний етап проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов привітав учасників семи юнацьких команд з волейболу, які боролися за право представляти нашу область на всеукраїнському рівні.

учасники змагань

На Вінниччині тривають змагання зі спортивного орієнтування ІІІ етапу «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

У Тульчинському районі переможці попереднього етапу змагань зі спортивного орієнтування виборювали квиток на участь в наступному – обласному етапі. 

Сторінка 1 із 6