АПК

Теплиця з полуницею

Підприємство Вінниччини вже збирає перші врожаї полуниці з теплиць, на будівництво яких залучені грантові кошти за урядовою програмою «Є-робота»

Як повідомив заступник Начальника ОВА Сергій Здітовецький, підприємство вирощує полуницю за сучасними технологіями у закритому ґрунті.

Начальник ОВА Сергій Борзов, Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець разом з Секретарем Ясської повітової ради Лакраміоарою Вернікою-Даскалеску

Вінниччину з робочим візитом відвідала Секретар Ясської повітової ради Лакраміоара Верніка-Даскалеску

Начальник ОВА Сергій Борзов провів офіційну зустріч із Секретарем Ясської повітової ради Лакраміоарою Вернікою-Даскалеску, яка прибула до Вінниччини з робочим візитом.

учасники семінару

На Вінниччині провели семінар для представників бізнесу і громад щодо прозорих закупівель та можливостей зміцнення економіки

«Як продавати і вигідно купувати – можливості для бізнесу на Prozorro. Prozorro.Продажі»? Такий захід для представників бізнесу та громад області організував Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОВА спільно з електронним майданчиком E-Tender. 

учасники зустрічі

На Вінниччині підписали договір про створення Консорціуму задля економічної підтримки та відновлення України

За участю директорів профільних департаментів ОВА на Вінниччині відбулась робоча зустріч щодо формування заявок для участі в грантовому фінансуванні проєктів, орієнтованих на економічне відновлення України. 

кошти і рослини

На Вінниччині видано перший кредит з гарантією Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

Кредит видано Вінницькою дирекцією АБ «УКРГАЗБАНК» підприємству, яке працює вже понад 9 років на теренах Вінниччини та належить до середньої категорії екологічного та соціального ризику.

Директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська

Програми та можливості обласної Служби зайнятості для роботодавців

Під час брифінгу в офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська поінформувала про активні програми служби зайнятості для роботодавців. 

інфографіка про програму компенсації вартості сільгосптехніки вітчизняного виробника

Зроблено в Україні: стартувала оновлена програма компенсації вартості української c/г техніки та обладнання

Як повідомляють у Міністерстві економіки України, аграрії зможуть отримати назад 25% від вартості, купуючи техніку від виробників з відповідного Переліку (посилання в кінці). 

сільськогосподарська техніка на полі

Вінниччина - у ТОП-3 за кредитуванням аграрного виробництва у програмі "Доступні кредити 5-7-9"

Вінниччина увійшла в трійку лідерів, де залучено найбільше кредитів в аграрне виробництво за програмою «Доступні кредити 5-7-9».

Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов. 

Учасники заходу

На Вінниччині вивчають нові можливості додаткового фінансування для малих агровиробників

Для аграріїв області провели інформаційно-просвітницький захід, організований Фондом часткового гарантування кредитів у сільському господарстві за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Європейської комісії та Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку).

Заступники Начальника ОВА Андрій Кавунець та Сергій Здітовецький на засіданні колегії

На спільному засіданні колегії Департаменту фінансів і Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОВА підбили підсумки 2023 року

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його заступники Сергій Здітовецький та Андрій Кавунець взяли участь у спільному засіданні колегії Департаменту фінансів і Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку «Підсумки соціально-економічного розвитку і виконання бюджету області за 2023 рік. Пріоритети та завдання розвитку Вінниччини на 2024 рік».

Нарада з питань актуалізації в умовах воєнного стану оперативних цілей розвитку агропромислового виробництва в Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року

В області оновлюють Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінниччини на період до 2027 року

Наразі триває процес оновлення Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та формування Плану заходів з реалізації цієї Стратегії на 2024 – 2027 роки.

Сторінка 1 із 2