Ментальне здоров'я

напис "Токсична поведінка: що треба знати?"

#Тияк: Що треба знати про токсичну поведінку?

Часто люди можуть поводитися токсично через виховання чи життєвий досвід і не знають здорових способів боротьби з власним стресом. Саме тому, щоб відновити рівновагу та нормалізувати власний емоційний стан, вони намагаються вилити негатив на людей із власного оточення, чим можуть їх ранити. 

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко та учасники засідання

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» провели 10-те засідання Міжвідомчої координаційної ради

На засіданні учасникам було презентовано цільову модель системи у сфері психічного здоров'я та психосоціальної підтримки. Стратегічний документ українською та англійською мовами розроблено Координаційним центром КМУ за підтримки World Health Organization Ukraine.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та учасники засідання

Забезпечення ментальної стійкості суспільства – одне з найважливіших завдань

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна взяла участь у засіданні міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Учасники заходу

У Бершадській громаді відбулась стратегічна сесія «Дбаю про себе» від проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров'я»

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською, у Бершадській громаді провели стратегічну сесію «Дбаю про себе».

Заступник Начальника ОВА Сергій Здітовецький та Голова Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергій Глухенький

Вінниччина підписала Меморандум про співпрацю із обласною організацією Товариства Червоного Хреста України

4 червня  підписано Меморандум про взаєморозуміння між Вінницькою обласною військовою адміністрацією і Вінницькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Фото Сью Джонсон та напис "Простими словами"

Ти як: До вашої уваги новий епізод сезону «Наука стійкості» подкасту «Простими словами» від The Village Україна

Опубліковано новий епізод сезону «Наука стійкості» подкасту «Простими словами» від The Village Україна, що виходить в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

учасники заходу

На Вінниччині обговорили актуальні проблеми у сфері захисту дітей

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей за участю Першого заступника Начальника ОВА Наталі Заболотної обговорили актуальні проблеми у цій сфері у форматі активного діалогу «Діти в умовах війни: вимоги часу, завдання для дорослих». 

Учасники заходу, проведеного в рамках місяця інформування про психічне здоров’я

Як на Вінниччині минув місяць інформування про психічне здоров’я?

Організація місяця інформування про психічне здоров'я у Вінницькій області за підтримки проекту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров'я»  -  важливий крок на шляху до створення стійкої системи підтримки для людей у кризових станах.

учасники тренінгу

Працівники держустанов та органів місцевого самоврядування громад Вінниччини поглиблюють знання з надання першої психологічної допомоги

Вінницькою обласною військовою адміністрацією спільно з відділом психічного здоров’я та психосоціальної підтримки Міжнародної організації з міграції було проведено серію тренінгів про ментальне здоров’я. 

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та учасники заходу

Фахівці з Вінниччини взяли участь у заході «Всеукраїнська програма ментального здоров'я. Психосоціальна підтримка у громаді»

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, його Перший заступник Наталя Заболотна та представники профільних департаментів обласної військової адміністрації взяли участь у заході «Всеукраїнська програма ментального здоров'я. Психосоціальна підтримка у громаді».

Начальник ОВА Сергій Борзов та учасники зустрічі

Велика Британія – надійний партнер Вінниччини

Начальник ОВА Сергій Борзов зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мартіном Гаррісом, який відвідав Вінниччину з робочим візитом. 

учасники заходу

На Вінниччині відбувся День спільнодії «Осмислення. Цінності та історії стійкості»

У рамках Місяця обізнаності про ментальне здоров’я, що відзначається щороку майже у всьому світі протягом травня, на Вінниччині відбувся захід «Осмислення. Цінності та історії стійкості».

Студенти медуніверситету в залі

На Вінниччині готують фахівців з медичної психології, які зможуть поповнити мультидисциплінарні команди лікувальних закладів

На сьогодні практична медицина потребує кваліфікованих медичних психологів, однак, досі актуальним залишається питання кадрового забезпечення.

 анімований комікс від Дія.Освіта

Як підліткам піклуватися про ментальне здоров'я: анімований комікс від Дія.Освіта

У великому місті, де стрес і напруга повсякденні, двоє підлітків стають свідками дивної події та ведуть власне розслідування її…

Так починається перший в Україні анімований комікс про ментальне здоров’я та його підтримку.

учасники тренінгу

На Вінниччині проводять навчання з протидії торгівлі людьми

В рамках Програми з питань захисту Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine, на Вінниччині було успішно провели два тренінги на тему безпечного працевлаштування та подорожей, у яких взяли участь 45 осіб.

Сторінка 1 із 9