Підтримка захисників

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака

Особливості перерахунку та виплати субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг в неопалювальному сезоні

В офіційному медіацентрі обласної військової адміністрації відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олени Корчаки.

Зображення з написом "Зроблено в Україні"

У Вінницькій області запрацював регіональний офіс «Зроблено в Україні» для підтримки мікро- та малого бізнесу регіону

Це вже десятий офіс в Україні, де підприємці можуть отримати інформацію, консультації та допомогу в оформленні документів та бізнес-планів на урядові та регіональні грантові програми.

Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук  та учасники заходу

Під час робочого візиту Ірина Верещук відвідала Ветеранський простір у Вінниці

Під час робочого візиту до нашого регіону Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук відвідала Ветеранський простір у Вінниці.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, Віцепрем’єр-міністр України-Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук та учасники засідання

Ірина Верещук взяла участь у розширеному засіданні Коордцентру з підтримки цивільного населення при Вінницькій ОВА

7 червня відбулося розширене засідання Координаційного центру з підтримки цивільного населення при Вінницькій ОВА за участі Віцепрем’єр-міністра України-Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Бронежилети і каски

Рятувальників Вінниччини підсилили комплектами бронезахисту

Для особового складу вінницького гарнізону ДСНС передали 21 комплект бронезахисту –  сучасні бронежилети 6-го ступеня захисту та каски класу захисту 1А.  Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.

Захисники, Захисниці та їх родини

Іпотерапія, медитація та лікування мистецтвом – на Вінниччині цікаво й змістовно проходить реабілітація ветеранів

Минулий тиждень для Захисників та Захисниць розпочався з іпотерапії (метод реабілітації, заснований на взаємодії людей зі спеціально навченими кіньми).

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та учасники апаратної наради

Розвиток молодіжної політики, сімейних форм виховання та медицини, підтримка захисників і ВПО,  - пріоритети соціально-гуманітарної сфери Вінниччини

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела апаратну нараду, на якій підбили підсумки роботи та визначили нові завдання для структурних підрозділів ОВА й служб соціально-гуманітарної сфери Вінниччини.

Народна депутатка України Ірина Борзова, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА Світлана Юзвак та учасники заходу

У Всесвітній день вишиванки на Вінниччині провели флешмоб на підтримку Збройних Сил України

Із вдячністю Збройним Силам України та в єднанні пройшов сьогодні культурно-мистецький флешмоб до Всесвітнього дня вишиванки на Європейській площі у середмісті Вінниці.

Тактичний візок

Військові підрозділи мають можливість безкоштовно отримати «Тактичний евакуаційний візок «БРАММЕР»

Військові підрозділи мають можливість безкоштовно отримати «Тактичний евакуаційний візок «БРАММЕР» по спільній програмі виробника та розробника ТОВ «БРАММЕР» за фінансування волонтера пана Мадяра.

учасники симпозіуму

На Вінниччині відбувся науково – практичний симпозіум «Ринок праці, людський капітал та професійна орієнтація молоді в умовах війни»

Захід провели у приміщенні Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського з нагоди першої річниці заснування Інноваційно-дослідницького центру «Бізнес-парк». 

Сторінка 1 із 12