Це перші масштабні навчання, де служба ДСНС разом із Медичними силами ЗСУ, цивільними медиками та іншими службами в умовах, максимально наближених до реальних, спільно ліквідували наслідки надзвичайної ситуації, пов'язаної з хімічною загрозою.
У навчаннях взяли участь понад сто фахівців і 31 одиниця техніки. За сценарієм, викид небезпечної речовини стався в двоповерховій будівлі, де перебували 15 осіб. Рятувальники евакуювали постраждалих із зони хімічного забруднення та передали їх до пункту санітарної обробки. Там проводили дезінфекцію та передавали постраждалих бригадам екстреної допомоги.
У свою чергу, психологи ДСНС та Нацполіції здійснювали психологічний супровід постраждалих на сортувальних майданчиках. Зокрема, проводили заходи емоційної стабілізації в Пункті екстреної психологічної допомоги, а також забезпечували психологічну підтримку задіяним рятувальникам та співробітникам інших служб. Відточування навичок психологічної допомоги під час ліквідації надзвичайних ситуацій, відбулось у рамках реалізації проєкту МВС «Пункт психологічних практик» та Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?».
Завдяки навчанням усі учасники вдосконалили навички реагування на хімічні загрози.